26 лютого 2016 року відбулися батьківські збори для майбутніх першокласників. Директор гімназії Гугля Олександр Григорович познайомив з історією навчального закладу, основними напрями роботи, з правилами прийому до школи, а також з досягненнями всього педагогічного колективу. Гостинно запросив до навчання в закладі.

Мультимедійна подорож стежинами шкільного життя, яку провела заступник директора з НВР в початкових класах Костюк Тамара Михайлівна, ознайомила батьків з початковою ланкою.

Психолог гімназії Маслюк Вікторія Іванівна детально розповіла про особливості тестування психологічної готовності дітей до школи та про вікові особливості навчання і виховання шестирічок, а також роль батьків в підготовці дитини до успішного навчання та створення психологічного настрою до змін в її житті.

Про особливості вивчення іноземних мов, що потребує неабиякого терпіння, старанності та концентрації уваги, тобто якраз тих якостей, яких так бракує дітям віком 3-6 років розповіла вчитель англійської мови Радомська Тетяна Олексіївна.

Усіх шестирічок, навіть найбільш підготовлених, у школі очікує безліч труднощів. Вступ дитини до школи завершує її дошкільне дитинство, змінює соціальну ситуацію її розвитку. Однак для того, щоб початок шкільного навчання став початком нового етапу розвитку, дитина повинна бути готовою до нових форм співпраці з дорослим і ровесниками. Вчителі початкових класів Крячко Світлана Вікторівна та Драбчук Олена Володимирівна порадили батькам, як підготувати дитину до шкільного життя, запросили до Центру підготовки майбутніх першокласників до школи.

Зустріч була предметною і цікавою для всіх присутніх. Батьки отримали кваліфіковані рекомендації спеціалістів, над чим потрібно працювати, щоб покращити готовність шестирічок до навчання в школі.


Галерея "Батьківські збори"

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ПОЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ОСНОВА» ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Запорізька область, м. Пологи, вул. Щаслива, 83/МТС,2

Тел.:(06165) 50006, 23815

e-mail: pologyschool3@gmail.com

Дата останньої зміни 01 Березня 2021

Цей сайт безкоштовний!