Інформація про ЗНО - 2020

Розклад ДПА у 9-х класах, склад комісій


Особливості проведення ДПА в 2018 році


Атестація учнів, які закінчили 9-й клас, буде проходити на базі тієї школи, в якій вони проходять навчання. Екзаменування проходить у письмовій формі і повинно відповідати певним вимогам Міністерства освіти. У роботі повинні бути завдання, відповідні рівню підготовки учнів і шкільних освітніх стандартів.

Дати, в які буде проходити ДПА, визначаються членами педагогічної ради. Наказ за підписом директора, затверджує дати проведення кожного іспиту, доведуть до відома учнів не пізніше 5 квітня 2018 року. Дев'ятикласникам 2017/2018 року випуску потрібно здавати три іспити:

українська мова;

математика;

предмет за вибором у вигляді української літератури, зарубіжної літертури, іноземної мови, історії України та всесвітньої історії, права, географії, біології, хімії, фізики або інформатики, а також мов національних меншин.


Оцінки по ДПА виставляються в журнал після річної позначки. Підсумки атестації повинні бути проставлені в атестат про середню освіту. Вони безпосередньо впливають на середній атестаційний бал.

ДПА з іноземної мови (англійська, або німецька, або іспанська, або французька) буде проводитись як предмет за вибором.
Учням, які у 2017, 2018 роках (по 01 червня 2018 p. з англійської мови, по 29 травня 2018 р. — з іспанської, німецької, французької мов) отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту Deutches Sprachdiplom (DSD), Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD), Goethe-Zertifikat В1, Goethe- Zertifikat B2 — німецька мова; DELF/DALF — французька мова; IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment, Pearson Test of English (PTE — англійська мова; D.E.L.E. — іспанська мова) рівня В1 або вище — y paзi вивчення відповідної мови на рівні стандарту або академічному рівні, рівня В2 або вище — у разі вивчення відповідної мови на рівні стандарту або академічному рівні, рівня В2 або вище — уразі вивчення відповідної мови на профільному рівні, результати зазначених іспитів (за бажанням випускника) зараховуються як результати ДПА і у додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляється оцінка за ДПА зіноземної мови 12балів.
Учням, які отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту після реєстрації для проходження ДПА з іноземної мови у формі ЗНО (у період з 19 березня по 01 квітня 2018 p.) iдо02квітня 2018 р. не здійснили перереєстрацію, виставляється оцінка за ДПА з іноземної мови за результатами ЗНО.
Учням, які отримають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту рівня B-1 , В-2 (і вище) у період з 03 квітня до 01 червня 2018 року з англійської мови (до 29 травня — з іспанської, німецької, французької мов) і які проходитимуть ДПА з іноземної мови у формі ЗНО, у додаток до атестата про повну загальну середню освіту (за зверненням випускника) виставляється оцінка за ДПА з іноземної мови 12 балів.

Календар ЗНО - 2018


/Files/images/schen18/календар ЗНО.jpg

Пробне ЗНО - 2018

ЗАПРОШУЄМО УЧНІВ 10-Х, 11-ХКЛАСІВУЗЯТИУЧАСТЬУПРОБНОМУЗНО!

Звертаємо увагу, що у 2018 році державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (далі-ЗНЗ) проходитиме у формі ЗНО.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО буде можливо в термін з 09.01.2018 до 31.01.2018 на нашому сайті www.dneprtest.dp.ua

*Зареєстровані особи мають доступ до тренувального онлайн-тестування!

*Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

Вартість пробного ЗНО - 132 грн (разом з ПДВ) за одне тестування.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2018:

Дата проведення Предмет тестування**

24.03.2018 (субота) українська мова і література

31.03.2018 (субота) біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова

**Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в той саме час на кількох тестуваннях.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2018

ЗАВДАННЯ в тестовій формі ПРОБНОГО ЗНО укладає Український центр оцінювання якості освіти, вони відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, де зареєструвалася певна кількість абітурієнтів на кожен день тестування).

ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ ЗМОГУ:

– узяти участь у процедурі проведення ЗНО;

– психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;

– ознайомитися з різними формами завдань;

– розрахувати час роботи із зошитами сертифікаційної роботи;

– потренуватися в заповненні бланків відповідей;

– визначити власний рівень знань;

– скорегувати підготовку до ЗНО

УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ОТРИМУЮТЬ:

– зошит(и) із завданнями пробного ЗНО;

– бланк(и) відповідей;

– змогу ознайомитися із правильними відповідями до завдань пробного ЗНО, власним результатом проходження пробного ЗНО за шкалою 1–12 балів та рейтинговою шкалою 100–200 балів.


ДПА 2016/2017 н.р.


Державна підсумкова атестація проводиться у 2016-2017 навчальному році:

Проводиться у 4-х класах з трьох предметів з 16 по24 травня 2017 року на другому чи третьому уроці, окрім понеділка і п’ятниці наступним чином:

- 16 травня 2017 року з української мови;

- 18 травня 2017 року з математики;

- 24 травня 2017 року з літературного читання;

У 9-х класах проводиться з 30 травня по 9 червня 2017 року з трьох предметів:

- 30 травня 2017 року з української мови;

- 06 червня 2017 року з математики;

- 09 червня 2017 року з предмету за вибором навчального закладу

ДПА у 11-х класах проводиться у формі зовнішнього незалежного тестування з 23 травня по 16 червня 2017 року згідно з графіком, затвердженим Міністерством освіти і науки України від 31.08.2016 року № 1055 «Про затвердження календарного плану підготовки та проведення у 2017 році ЗНО результатів навчання , здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

Результати зовнішнього незалежного оцінювання зарахувати як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників 11 класу.

ПОГОДЖЕНО Начальник відділу освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації від ___ . _04 . 2017 року ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ по КУ «Пологівська гімназія «Основа» від __04___ .__04__.2017 року №

Склад

комісії для проведення державної підсумкової атестації в 9 класі

Пологівської гімназії «Основа» у 2016/2017 навчальному році

Дата Час Клас Предмет Голова атестаційної комісії Члени атестаційної комісії
30.05.2017 09.00 9-а Українська мова Тоцька Юлія Анатоліївна, заступник директора з НВР, освіта вища, учитель російської мови та світової літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Маркітан Лідія Володимирівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії Землянухіна Тетяна Олександрівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель
30.05.2017 09.00 9-б Українська мова Приходько Лілія Юріївна, заступник директора, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Харченко Валентина Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель методист Грімова Вікторія Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель методист
06.06.2017 09.00 Математика Гугля Олександр Григорович, освіта вища, вчитель фізики, директор гімназії, спеціаліст вищої категорії, Вчитель - методист Шерстюк Валентина Іванівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель Бадло Наталія Геннадіївна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель
06.06.2017 09.00 9-б Математика Лавриненко Ольга Олексіївна, заступник директора, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Гугля Лідія Анатоліївна , освіта вища,заступник директора з НВР, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель Потоцька Людмила Василівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст першої категорії
09.06.2017 09.00 9-а Українська література Приходько Лілія Юріївна, заступник директора, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Маркітан Лідія Володимирівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Землянухіна Тетяна Олександрівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель
09.06.2017 09.00 9-б Історія України Гугля Лідія Анатоліївна , освіта вища,заступник директора з НВР, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель Калюжна Тамара Миколаївна, освіта вища, вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель Федорова Тамара Григорівна, освіта вища, вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель

Директор гімназії: О.Г.Гугля

ДПА і ЗНО - 2017: що необхідно знати випускнику

Директор Українського центру оцінювання якості освіти, Вадим Карандій розповів про новації, які необхідно знати майбутнім випускникам, готуючись до тестування в наступному році.Він зазначив, що завдання сертифікаційних робіт з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мови укладатимуть на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року №77.Завдання сертифікаційних робіт з іноземних мов у 2017 році буде укладено відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121. Такий вид мовленнєвої діяльності, як розуміння мови на слух (аудіювання), не перевірятиметься. Як і в попередні роки, під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році оцінюватимуться комунікативні уміння таких видів мовленнєвої діяльності, як читання та письмо».

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, яка у 2017 році відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зараховуватимуться результати виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи, що залежить від конкретного навчального предмета. Наприклад, сертифікаційні роботи з української мови і літератури, а також історії України міститимуть субтест, за результатами виконання якого, випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року отримають оцінки за державну підсумкову атестацію. Для української мови – це завдання частин «Українська мова» і «Власне висловлення», для історії України – «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.».Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників 2017 року з іноземних мов та російської, а також з математики, зараховуватиметься частина завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Щодо інших навчальних предметів: географії, хімії, фізики, біології, то оцінка за державну підсумкову атестацію визначатиметься за результатами виконання всієї сертифікаційної роботи.Також директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій наголосив, що тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту.


Зовнішнє незалежне оцінювання випускників шкіл та осіб, які вступатимуть до вищих навчальних закладів у 2017 році розпочнеться 23 травня та триватиме до 16 червня. Відповідні дати визначені наказом МОН, яким затверджений календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2017 році.

Зокрема, основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться проведенням тесту з української мови і літератури.

25 травня відбудуться тестування з німецької, французької та іспанської мов, 29 з англійської мови.

Зовнішнє оцінювання з математики і історії України буде проведено 31 травня та 2 червня відповідно.

Тест з російської мови абітурієнти складатимуть 6 червня, з біології 8 червня, з географії 12 червня, фізики - 14 червня.

Завершуватиме програму основної сесії ЗНО тест з хімії, що буде проведений 16 червня.

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого і триватиме до 17 березня.

Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 3 до 12 липня за окремим графіком.

Як відомо, кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

ДПА і ЗНО - 2017: що необхідно знати випускнику

Директор Українського центру оцінювання якості освіти розповів про новації, які необхідно знати майбутнім випускникам, готуючись до тестування в наступному році.

Зокрема, Вадим Карандій зазначив, що завдання сертифікаційних робіт з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мови укладатимуть на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року №77.

Завдання сертифікаційних робіт з іноземних мов у 2017 році буде укладено відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121. Такий вид мовленнєвої діяльності, як розуміння мови на слух (аудіювання), не перевірятиметься.

«Це пов’язано з тим, – пояснив директор, – що за результатами цьогорічної апробації дворівневих предметних тестів з іноземних мов – В1 та В2, проведеної Українським центром оцінювання якості освіти у квітні, стало зрозуміло, що доцільно скоригувати складність тестових завдань, додатково вивчити новий формат завдань на аудіювання та структуру тесту загалом, – а для цього необхідно провести додаткові підготовчі роботи. Як і в попередні роки, під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році оцінюватимуться комунікативні уміння таких видів мовленнєвої діяльності, як читання та письмо». Ознайомитися з відповідними програмами ЗНО можна за таким посиланням.

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, яка у 2017 році відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зараховуватимуться результати виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи, що залежить від конкретного навчального предмета. Наприклад, сертифікаційні роботи з української мови і літератури, а також історії України міститимуть субтест, за результатами виконання якого, випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року отримають оцінки за державну підсумкову атестацію. Для української мови – це завдання частин «Українська мова» і «Власне висловлення», для історії України – «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.».

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників 2017 року з іноземних мов та російської, а також з математики, зараховуватиметься частина завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Щодо інших навчальних предметів: географії, хімії, фізики, біології, то оцінка за державну підсумкову атестацію визначатиметься за результатами виконання всієї сертифікаційної роботи.

Також директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій наголосив, що тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту.

Програми зовнішнього оцінювання 2017 року

Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року затверджені наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

Зазначений наказ Міністерства освіти набуває чинності з 1 серпня 2016 року.

Наказом затверджені програми з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької та російської мов.

На підставі затверджених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.


ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ по відділу освіти,

молоді та спорту Наказ по Пологівській гімназії райдержадміністрації «Основа»

від ________ 2016 року від______ 2016 року №____

Склад

комісії для проведення державної підсумкової атестації в 4 класі

Пологівської гімназії «Основа» у 2015/2016 навчальному році

Дата Час Клас Предмет Голова атестаційної комісії Член атестаційної комісії
12.05.16 8.50 4-А Математика Гугля Лідія Анатоліївна, заступник директора, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель» Крячко Світлана Вікторівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель»
12.05.16 8.50 4-Б Математика Донець Альбіна Валеріївна, заступник директора з ВР, освіта вища, учитель основ здоров’я , спеціаліст І категорії Драбчук Олена Володимирівна, освіта середня спеціальна, учитель початкових класів, спеціаліст, «старший вихователь»
17.05.16 8.50 4-А Українська мова Донець Альбіна Валеріївна, заступник директора з ВР, освіта вища, учитель основ здоров’я , спеціаліст І категорії Крячко Світлана Вікторівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель»
17.05.16 8.50 4-Б Українська мова Костюк Тамара Михайлівна, заступник директора,освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель» Драбчук Олена Володимирівна, освіта середня спеціальна, учитель початкових класів, спеціаліст, «старший вихователь»
19.05.16 8.50 4-А Читання Лавриненко Ольга Олексіївна, заступник директора, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель» Крячко Світлана Вікторівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель»
19.05.16 9.50 4-Б Читання Гугля Лідія Анатоліївна, заступник директора, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель» Драбчук Олена Володимирівна, освіта середня спеціальна, учитель початкових класів, спеціаліст, «старший вихователь»

Директор гімназії: О.Г. Гугля

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ по Пологівській гімназії «Основа»

від _____2016 р. №____

Розклад

державної підсумкової атестації в 4-х класах

Пологівської гімназії «Основа» у 2015 – 2016 н.р.

Клас 12.05.16 17.05.16 19.05.16
4-А Математика ( письмово ) 8:50 Українська мова ( письмово ) 8:50 Читання ( письмово ) 8:50
4-Б Математика ( письмово ) 8:50 Українська мова ( письмово ) 8:50 Читання ( письмово ) 9:50

Директор гімназії: О.Г. Гугля


ПОГОДЖЕНО Наказ по відділу освіти райдержадміністрації від ___ . _05_ . 2016 року ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ по Пологівській гімназії «Основа» від __04___ .__05__.2016 року №

Склад

комісії для проведення державної підсумкової атестації в 9 класі

Пологівської гімназії «Основа» у 2015/2016 навчальному році

Дата Час Клас Предмет Голова атестаційної комісії Члени атестаційної комісії
02.06.2016 09.00 9-а Українська мова Приходько Лілія Юріївна, заступник директора, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Грімова Вікторія Леонідівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Яланська Ольга Володимирівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, Вчитель-методист
02.06.2016 09.00 9-б Українська мова Тоцька Юлія Анатоліївна, заступник директора з НВР, освіта вища, учитель російської мови та світової літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Землянухіна Тетяна Олександрівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Маркітан Лідія Володимирівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії
06.06.2016 09.00 Математика Гугля Олександр Григорович, освіта вища, вчитель фізики, директор гімназії, спеціаліст вищої категорії, Вчитель - методист Бадло Наталія Геннадіївна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель Потоцька Людмила Василівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст першої категорії
06.06.2016 09.00 9-б Математика Гугля Лідія Анатоліївна , освіта вища,заступник директора з НВР, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель Шерстюк Валентина Іванівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель Єфіменко Дмитро Васильович, освіта вища, учитель математики, спеціаліст першої категорії
08.06.2016 09.00 9-а Англійська мова Лавриненко Ольга Олексіївна, заступник директора, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Радомська Тетяна Олексіївна, освіта вища, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, Вчитель-методист Пташинська Оксана Вікторівна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст першої категорії
08.06.2016 09.00 9-б Українська література Приходько Лілія Юріївна, заступник директора, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Землянухіна Тетяна Олександрівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель Личката Юлія Іванівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії

Директор гімназії: О.Г.Гугля

ПОГОДЖЕНО Наказ по відділу освіти райдержадміністрації від ___ . _05_ . 2016 року ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ по Полоівській гімназії «Основа» від ____04_ .__05__.2016 року №

Склад

комісії для проведення державної підсумкової атестації в 11 класі

Пологівської гімназії «Основа» у 2015/2016 навчальному році

Дата Час Клас Предмет Голова атестаційної комісії Члени атестаційної комісії
20.05 09.00 11 Англійська мова Гугля Олександр Григорович, освіта вища, вчитель фізики, директор гімназії, спеціаліст вищої категорії, Вчитель - методист Пода Ніна Іванівна, освіта вища, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії Радомська Тетяна Олексіївна, освіта вища, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, Вчитель-методист

Директор гімназії: О.Г.Гугля

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ по Пологівській гімназії «Основа»

від _____ .__05__.2016 року№_________

РОЗКЛАД

державної підсумкової атестації в 9-х класах

комунальної установи

«ПОЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ОСНОВА»

ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

у 2015/2016 н. р.

клас 02.06 06.06. 08.06
9-А Українська мова (09.00) каб.№7 Математика (09.00) каб.№7 Англійська мова (09.00) каб.№7
9-б Українська мова (09.00) каб. № 9 Математика (09.00) каб. № 9 Українська література (09.00) каб. №9

Директор Пологівської гімназії «Основа»: О.Г.Гугля

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ по Пологівській гімназії «Основа»

від _____ .__05__.2015 року№_________

РОЗКЛАД

державної підсумкової атестації в 11 класі

комунальної установи

«ПОЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ОСНОВА»

ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

у 2015/2016н. р.

клас 20.05.2016
11 Англійська мова (09.00) каб. № 7

Директор Пологівської гімназії «Основа»: О.Г.Гугля


Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ПОЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ОСНОВА» ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Запорізька область, м. Пологи, вул. Щаслива, 83/МТС,2

Тел.:(06165) 50006, 23815

e-mail: pologyschool3@gmail.com

Дата останньої зміни 01 Березня 2021

Цей сайт безкоштовний!