Соціальна адаптація першокласників в освітньому середовищі НУШ

Олімпіада 2018 в 3-4 класах

Нові правила для перших класів. Усе, що варто знати батькам.

Олімпіада в 3-4 класах


Щороку олімпіада викликає великий інтерес серед учнів початкових класів. Це дійсно традиційна та ефективна форма роботи, де учні можуть продемонструвати свій рівень знань та вмінь, нестандартність мислення.

Результати олімпіади свідчать про те, що в початкових класах проводиться цілеспрямована робота з обдарованими та здібними учнями. У листопаді 2017 року пройшов І (шкільний) етап предметних олімпіад з української мови, математики та природознавства серед учнів 3-4 класів.

Переможцями І етапу предметних олімпіад стали:

/Files/images/gruden17/Слайд1.JPG/Files/images/gruden17/Слайд2.JPG/Files/images/gruden17/Слайд3.JPG/Files/images/gruden17/Слайд5.JPG/Files/images/gruden17/Слайд6.JPG/Files/images/gruden17/Слайд7.JPG/Files/images/gruden17/Слайд8.JPG/Files/images/gruden17/Слайд9.JPG

/Files/images/gruden17/Слайд4.JPG

8 лютого 2017 року пройшов І міський етап фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей в жанрі ораторського мистецтва.

Від початкової ланки претендентом-оратором в номінації «Добре слово краще за багатство» серед учасників молодшого шкільного віку стала Макаренко Марія, учениця 1-Б класу (вчитель Драбчук О.В.). Виступ Марії на тему « Я – особлива дитина» став одним з найкращих. Журі врахувало емоційну чуйність, уміння володіти голосом, доцільність використання жестів, міміки, темпу, творчу індивідуальність та оригінальність виступу Марії і присудило їй ІІ призове місце.

/Files/images/foto3/IMG_3225.JPG /Files/images/foto3/IMG_3233.JPG /Files/images/foto3/IMG_3227.JPG

Машо, ми вітаємо тебе з успішним виступом і хай попереду у твоєму житті буде ще багато перемог!


Учні початкових класів залучилися до акції «Валентинка для солдата».

Активну участь у виготовленні оригінальних послань взяли першокласники (класоводи:Драбчук О.В.,Крячко С.В.). Вкотре солодощі, листівки та прапори зі своїми підписами передали бійцям учнів 3-Б класу (класовод Литвиненко С.М.).


Галерея "валентинка2"


Патріотичні акції

Крім традиційних привітань та тематичних заходів учні гімназії відзначили День Збройних Сил України добрими справами - допомогою українським військовим. Ми взяли участь у обласному благодійному телемарафоні до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України, перерахувавши на рахунок для благодійних внесків було 200 грн, зібраних під час благодійного ярмарку. Учні 3-Б класу зібрали продукти харчування для наших бійців. Доправив дитячі подарунки у зону бойових дій координатор громадської організації «Волонтерський рух Пологівщини», батько учениці гімназії Вадим Сопільняк. Крім того ми взяли участь у обласній патріотичній акції «Прапор для бійця». Зараз в гімназії триває акція «Подарунок для героя». Продовжується збір теплих речей, продуктів харчування, учні виготовляють сувеніри, листівки та малюнки для наших захисників.

/Files/images/foto2/15301252_1816483825298567_1675314988_n.jpg /Files/images/foto2/15319550_1816483411965275_1464589826_n.jpg

Весело та цікаво пройшли спортивні змагання до Дня Збройних Сил України в початковій ланці.

Дівчатка вітали хлопчиків, дарували їм чарівні посмішки бо зайвий раз хотіли підкреслити у хлопчиків такі якості, як мужність, надійність, сміливість . А хлопчикам для того, щоб стати справжніми захисниками , треба уже зараз готуватися: загартовуватися, займатися спортом.


Галерея "фото1"


Екскурсія до міста Запоріжжя


Галерея "http://zrk.in.ua/ru/shop/wooda/garnet-forest"


Нещодавно в початковій ланці пройшли олімпіади з предметів базових дисциплінці.

Хоча головний принцип олімпіади - не перемогти, а брати участь, кожний мріяв про перемогу. Це само собою зрозуміло. На те і змагання. Результати участі учнів в шкільній олімпіаді з базових дисциплін свідчать про те, що 49 % школярів посіли призові місця, виявили достатні теоретичні знання, показали вміння застосовувати їх на практиці.

/Files/images/foto2/1Безымянный.jpg /Files/images/foto2/2Безымянный.jpg/Files/images/foto2/3Безымянный.jpg /Files/images/foto2/4Безымянный.jpg /Files/images/foto2/5Безымянный.jpg/Files/images/foto2/6Безымянный.jpg/Files/images/foto2/7Безымянный.jpg /Files/images/foto2/8Безымянный.jpg /Files/images/foto2/9Безымянный.jpg

Вітаємо наших переможців і зичимо їм подальших успіхів, творчих сил та наснаги!


11 листопада учні 2 класів та 1-Б класу відвідали розважальний комплекс «Юність».

Школярі були запрошені на виставу «Прибуль-чик», яку підготував зразковий аматорський театральний колектив «Браво» (художній керівник Гаспарян М.П.). Діти з головою поринули у казкове дійство. Вони хвилювалися за звірят,які потрапили до Гризольди Звіролов,та прибульчика Піліпку,який не шкодуючи себе рятував друзів.

Відвідавши театр діти ще раз зрозуміли,що справжня дружба – це скарб,який треба цінувати,а також отримали естетичне задоволення від чудової гри виконавців.

/Files/images/foto2/1.jpg /Files/images/foto2/2.jpg /Files/images/foto2/3.jpg /Files/images/foto2/4.jpg /Files/images/foto2/5.jpg /Files/images/foto2/6.jpg

Драбчук О.В.


Місток дружби між дошкільнятами й учнями 1-А класу

«Як козаки по сіль ходили» - саме таку назву мав спільний захід, який нещодавно пройшов в КДНЗ №6 «Казка». Спільні свята і розваги – чудове рішення.

Розвага проклала місток довіри між дітьми старшої групи й учнями 1-А класу, вихователями і вчителями. Захопливий сюжет, нетрадиційне фізкультурне обладнання підтримували живий інтерес учасників. Командний дух та прагнення до перемоги зміцнювали дружні стосунки і переконання в тому, що завдяки взаємодопомозі можна здолати будь-які перешкоди. Довірча атмосфера фізкультурної розваги якнайкраще сприяла формуванню позитивного ставлення дошкільнят до шкільного життя, а учням цей захід подарував безтурботну годину гри з молодшими друзями.

/Files/images/foto2/PA130025.JPG /Files/images/foto2/PA130031.JPG /Files/images/foto2/PA130038.JPG /Files/images/foto2/PA130039.JPG /Files/images/foto2/PA130046.JPG /Files/images/foto2/PA130056.JPG

Крячко С.В., класовод 1-А класу


У кінці жовтня учні 3-Б класу з класоводом С.М.Литвиненко провели екскурсію до майстерні з традиційними народними ремеслами «Добра глина».

Під час екскурсії ознайомилися із циклом виготовлення глиняного посуду та з різними творчими професіями. У подарунок отримали традиційні сувеніри з глини. Завершилась екскурсія веселою прогулянкою центральною вулицею міста.

/Files/images/foto/IMG_20161028_100615.jpg /Files/images/foto/IMG_20161028_102835.jpg /Files/images/foto/IMG_20161028_103856.jpg /Files/images/foto/IMG_20161028_111602.jpg


Осінній ярмарок в гімназії «Основа»

Впевненою ходою крокує осінь нашим містом. Вона причепурила всі сади, гаї і допомогла людям зібрати щедрий урожай, який учні початкової ланки з гордістю, приправивши талантом презентували на щорічному осінньому ярмарку в Пологівській гімназії «Основа».

Чого тут тільки не було! Запашними яблуками, соковитою цибулею, цілющим часником пригощали присутніх першокласники, додавши до своїх товарів веселі пісні та жарти. Продемонстрували цікаву казку «Колобок» на осінній лад. Другокласники підняли настрій присутнім жартівливим, запальним таночком, розвеселили гостей несподіваними походеньками гарбуза по городу. Учні 3-А класу полонили зал патріотичним листопадом, а краплинки 3-Б рясно задріботіли на сцені осіннім дощиком. Мов листочки у справжньому вальсі закружляли четвертокласники. Але найнеочікуваніший сюрприз підготував один з організаторів цього дійства колектив учнів 4-А класу. Саме вони, окрім чудового виступу, подарували солодке заохочування кожному класу.

Хай і надалі золотокоса осінь дарує погожі сонячні дні нашому місту і школярам та гарний відпочинок у період канікул.


Галерея "Осінній ярмарок"

Заступник директора гімназії «Основа» Костюк Т. М.


Перший навчальний місяць у 1-Б класі минув швидко і насичено.


Не встигла дітлашня оговтатись після зміни навчального середовища(з дитсадка на школу),а вже цифри,букви,слова,речення,схеми та моделі. Тож довелося стати серйозними,уважними, дисциплінованими. А після дзвоника з уроку «Ура! Перерва!!!» І ось уже у руках машинки,розфарбовки,ляльки,яблука, печиво та багато-багато цукерок.

За цей місяць школярі здружилися,вивчили нові рухливі ігри,відвідали виставу та взяли участь в шкільному благодійному ярмарку. Та попереду на них чекає ще багато цікавого та нового.


Галерея "1-а"

Драбчук О.В.


1 вересня у 1-Б!

1вересня Пологівська гімназія «Основа» черговий раз гостинно відкрила двері для найменших школярів, першокласників. Учнів 1-Б класу під своє надійне крило узяла Драбчук Олена Володимирiвна. Допитливих, непосидючих та трохи зляканих вона впевнено повела на першу урочисту лінійку. На святі першокласники презентували себе у віршованій формі. А після лінійки вже повноправні школярі зайняли свої місця у класі і поринули у дивовижний перший урок. Діти взяли активну участь в уроці, який пройшов під гаслом: «Ми єдиний клас – ми одна сім’я». Вони читали вірші, вправно інсценували мініатюри, співали та навіть пританцьовували під час музичної фізхвилинки. Трохи стомлені, але з очами повними блиску від отриманих вражень, діти залишили клас.

На згадку про перший клас учням подарували символічні шкільні дзвіночки. Успіхів вам , малеча, на шкільній ниві. А вам, вчителі, наснаги та терпіння.


1 вересня у 1-А!

Ось і вересень-рум’янець заглянув у вікно. Школа радо відчинила дітям 1-А класу свої двері і запросила на навчання. Учням на уроці вручити медальки-емблеми «Першокласник». Кожен з них в цей день трохи подорослішав. Зроблено перший крок на шляху до знань. Нехай цей шлях буде радісним і цікавим!

/Files/images/1.jpg /Files/images/3.jpg /Files/images/4.jpg /Files/images/5.jpg14 квітня у 1-А та 1-Б класах була проведена відкрита виховна година, присвячена великому українському письменнику – Івану Яковичу Франку. Під час заходу діти ближче ознайомились з творчістю цієї людини. Зокрема, учні відкрили для себе Івана Франка не лише як поета, але і як казкара. Увазі гостей та учасників заходу була представлена інсценізація казки «Лисичка і Журавель» у виконанні маленьких артистів 1-Б класу. Учні 1-А класу підготували вірші про лисичку і журавля. Окрім цього діти обох класів заспівали пісню та вирішували завдання, працюючи у парах. На відкриту виховну годину також була запрошена шкільний бібліотекар – Самара Тетяна Вікторівна, яка розповіла про дитинство і творчість українського письменника та заохочувала дітей до читання його творів.


Галерея "захід"

У 1-Б класі до 8 березня було проведено свято, на яке запрошувались мами та бабусі.

Діти привітали гостей віршами, піснями і танцями. Байдужою не залишила глядачів сценка про бабусю та онука, вдало виконана маленькими артистами. Своїми руками учні виготовили привітальні листівки для мам та весняні квіти для бабусь. На святі вітали не тільки гостей, хлопці спеціально приготували листівочки для однокласниць. Завершилось привітання відкриттям галереї портретів мам, власноруч створених дітьми.

/Files/images/foto/Фото0848.jpg /Files/images/foto/Фото0849.jpg /Files/images/foto/Фото0861.jpg /Files/images/foto/Фото0857.jpg


З першим подихом весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня.

Всі найкращі слова линуть в цей день до наших любих матусь, бабусь, дівчаток. Привітали жінок зі святом наймолодші учні нашої гімназії – першокласники. Звучали вірші, пісні, різні інсценування. Хлопці показали себе справжніми чоловіками. Вони представили джентельмен-шоу для дівчат. Дівчата запалили зал своїми веселими піснями і танцями. Дебютувала на сцені Софія Клименко, яка виконала пісню "Бабушка моя", а ніжні слова пісні у виконанні Софії та її татка викликали сльозинки в очах глядачів. Ніжна та зворушлива пісня пролунала у виконанні Мащенко Дарини та її мами.
Свято пройшло душевно та радісно. Позитивні емоції, отримані під час концерту, залишилася надовго! Нехай наперекір усьому, весна несе всім жінкам усміхнену долю, добро та здоров’я.

Галерея "1-А 8М"


спілкування до Дня Соборності України

22 січня День Соборності України. Майже 100 років тому це слово було вписано в історію українського народу, але святковим днем українського календаря воно стало тільки від недавна.

Напередодні цього свята, в 2-А класі була проведена година спілкування. На якій учні читали з великим захопленням вірші, та уривки з оповідань про Україну. Діти пообіцяли продовжувати здобутки попередніх поколінь, зберігати найсвятіше-пошану до батьків, підтримувати справу боротьби за Українську державу.

/Files/images/Безымянный.jpg

Підготували:

вчитель Гришко Т.І.

вихователь Шевченко О.В.


З Новим Роком!

Останній навчальний тиждень першого семестру у початковій ланці минув доволі весело. Учні 1 – 4кл. зустрічали Новий 2016 рік. На початку свята діти поринули у казкове дійство. Учні старших класів підготували захоплюючу Новорічну пригоду. Капосники зачаклували Снігуроньку, зробивши її вередливим дівчиськом. Але Дід Мороз з помічниками за допомогою дітей змогли зняти закляття.

А потім почалося найцікавіше… У новорічному вихорі яскравими барвами закружляли художні номери у виконанні учнів початкових класів. Діти продемонстрували свій артистизм, неперевершену акторську майстерність та вокальні і хореографічні здібності.

Хочеться подякувати всім учням за створену казкову атмосферу. Батькам, за активну допомогу дітям у виготовленні новорічної іграшки та підготовку шикарних костюмів. Вчителям, вихователям, хореографам і музичному керівникові за підготовку вихованців.

З Новим Роком!

Всім здоров’я та миру!


Галерея "З Новим Роком(початкова школа)"


«Ігри патріотів»

Першокласники із захопленням чекали цього дня, щоб взяти участь у спортивних змаганнях «Ігри патріотів», присвячених Дню Збройних сил України. Кожна команда хлопчиків 1-А класу «Орлята» та 1-Б класу «Соколята» готувалася до змагань: придумували назву спортивної команди, девіз, пісню. Під час спортивних естафет хлопчикам треба було проявити спритність та кмітливість. Після підрахунків балів, які набрали команди, перемогла дружба. Дівчатка привітали хлопчиків та гостей свята гарними віршами та веселою піснею.


Галерея "Ігри патріотів"


Новорічні прикраси!

Новий рік - це найкраще, найулюбленіше і саме довгоочікуване свято. З нетерпінням діти чекають новорічних подарунків і мріють швидше нарядити новорічну ялину-красуню милими дрібничками. Молодші школярі змайстрували новорічні прикраси і в гімназії лісова красуня засяє новорічними іграшками, зробленими своїми руками.

Галерея "Новорічна прикраса"

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ПОЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ОСНОВА» ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Запорізька область, м. Пологи, вул. Щаслива, 83/МТС,2

Тел.:(06165) 50006, 23815

e-mail: pologyschool3@gmail.com

Дата останньої зміни 01 Березня 2021

Цей сайт безкоштовний!