Юні пожежники нашої гімназії - найкращі в області

Юні пожежні нашої гімназії – найкращі в області.

12 квітня у запорізькому Палаці дитячої та юнацької творчості проходив обласний етап ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Його мета – популяризувати професію пожежного і навчити дітей і молодь впевнено діяти у надзвичайних ситуаціях. Пологівщину представляла команда гімназії «Основа». В рамках фестивалю учні дивували присутніх оригінальними творчими виступами, малювали яскраві плакати соціальної реклами, демонстрували знання правил безпеки, їстівних та отруйних грибів та ягід, вміння в'язати рятувальні вузли, надавати першу допомогу при травмах та рятувати потопаючого. Цікавим був конкурс, у якому учасники збивали м’ячі струменем води за допомогою справжнього пожежного обладнання. На фестивалі панував дух змагання і азарту. Наша команда впевнено подолала усі конкурсні випробування і виборола почесне перше місце.


/Files/images/foto_8/IMG_20170512_161703.jpg/Files/images/foto_8/IMG_20170512_161723а.jpg/Files/images/foto_8/IMG_20170512_1630311.jpg

Зональні змагання юних рятівників

7 квітня у школі села Нестерянка Оріхівського району відбулися зональні змагання Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних-рятівників.

У цьому етапі брали участь 6 команд районів Запорізької області. Пологівщину представляла команда нашої гімназії у такому складі:

- Марія Діденко

- Вікторія Товстоног

- Дмитро Тоцький

- Микола Мороко

- Віталій Бондюк

- Ілля Драбчук

На юних пожежних чекали різноманітні конкурси.

В змаганнях команди продемонстрували творчу майстерність, випробували сили в різноманітних тематичних конкурсах. Юні рятівники показали свої сценічні, художні таланти й знання у рятувальній справі, навички надання першої допомоги, а крім того збивали м’ячі із справжнього пожежного брандспойту, рятували уявного потопаючого, розбиралися у їстівних та отруйних грибах і ягодах нашої місцевості. Кожен намагався якнайкраще виконати завдання, розуміючи відповідальність перед своєю командою.

В своїх виступах ДЮПівці порушували актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, несли рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях чи подіях, пропагувати здоровий спосіб життя, агітували щодо необхідності дотримання правил безпеки у різних сферах життя. Учасники нашої команди вирізнялися особливим артистизмом, чудовим співом і яскравістю сценічних образів.

У різних конкурсах фестивалю наша команда має такі здобутки:

«Візитка» -ІІ місце;

«Домашнє завдання»-І місце;

«Плакат соціальної реклами» - І місце

У загальному заліку ми посіли ІІ-е місце серед 6-ти команд-учасників. Перемогли ж у цих змаганнях господарі – дружина юних пожежних Оріхівського району.

/Files/images/foto_4/P4070084.JPG/Files/images/foto_4/P4070133.JPG /Files/images/foto_4/P4070110.JPG/Files/images/foto_4/P4070123.JPG/Files/images/foto_4/P4070125.JPG/Files/images/foto_4/P4070166.JPG /Files/images/foto_4/P4070130.JPG/Files/images/foto_4/P4070145.JPG

Фестиваль дружин юних пожежних - 2017

Фестиваль дружин юних пожежних -2017

24 березня 2017 року відбувся районний фестиваль Дружин юних пожежних серед шкіл Пологівського району району. Фестиваль проводиться з метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки; формування у дітей поваги до професії пожежника; залучення молоді до вивчення історії пожежно – рятувальної служби, профілактичної роботи з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та подій серед широких верств населення; формування навичок, вмінь діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуацій, поширення руху юних пожежних; популяризації серед дітей та молоді здорового і активного способу життя.

Гімназію цього року представляли:

- Марія Діденко

- Вікторія Товстоног

- Дмитро Тоцький

- Микола Мороко

- Віталій Бондюк

- Ілля Драбчук

У різних конкурсах фестивалю наша команда має такі здобутки:

«Візитка» -І місце;

«Домашнє завдання»-І місце;

«Плакат соціальної реклами» - І місце

«Безпечна прогулянка» ІІ місце.

Конкурс «Безпечна прогулянка» складався із декількох етапів. На етапі «Рятування потопаючого» кращим виявився наш Дмитро Тоцький, а Віка Товстоног перемогла на етапі «Гриби, ягоди».

У загальному підсумку команда гімназії вкотре посіла перше місце у Пологівському районі і наразі готується до зональних змагань, які відбудуться у місті Оріхів.


/Files/images/foto3/P3240014.JPG/Files/images/foto3/P3240033.JPG/Files/images/foto3/P3240039.JPG/Files/images/foto3/P3240040.JPG/Files/images/foto3/P3240054.JPG/Files/images/foto3/P3240072.JPG/Files/images/foto3/P3240076.JPG/Files/images/foto3/P3240082.JPG/Files/images/foto3/P3240085.JPG/Files/images/foto3/P3240096.JPG/Files/images/foto3/P3240100.JPG

Залучення молоді до муніципального планування

20 січня в місті Харкові на базі проекту "Залучення молоді до муніципального планування" керівником, якого є Тарас Іванович Бутченко, було проведено круглий стіл в стінах Цетру гендерної культури. На круглому столі було представлено багато проектів на різні теми. З нами ділилися досвідом молоді спеціалісти, які вже досягли успіху в різних сферах. Молоді люди розповідали про світові соціальні організації та програми. Ще ми дізналися, що в місті Харків є Літературний музей в якому проводиться дуже багато заходів різного типу. До Літмузею приїздить багато знаменитостей такі, як Андрій Кокотюха, Сергій Жадан, вони проводять заходи або приймають в них участь. Якщо приїдете до Харкова обов'язково завітайте туди. Також ми дізналися про волонтерську групу, яка має назву "Сотня", кожний бажаючий може долучитися до неї. Харків переповнений цікавими місцями одним з них є «Гараж Хаб», чотири студенти винайняли гараж і створили свою незалежну майстерню для проведення експериментів з фізики та реалізації інженерних проектів. К

оманда Пологівської гімназії "Основа" не залишилась осторонь. На високому рівні представили проет "Граніт науки" та чітко відповіли на всі запитання. Отримали корисні поради та поділились досвідом розробки проекту.

На круглому столі зібралися люди різного віку, з різних куточків країни, можна сказати, що проект "Залучення молоді до муніципального планування" об'єднав в собі всю Україну. В лютому планується проведення заключного етапу. Проект закінчиться масштабним фестивалем в місті Запоріжжі на якому будуть представленні проекти зібрані під час п’яти круглих столів. Дуже дякуємо Тарасу Івановичу за можливість прийняти учать у проекті. Ніколи не відмовляйтесь від участі в лідерських пректах, тим паче, якщо це піде на користь вам і вашому місту.


/Files/images/foto3/3o3eq5Pfz2g.jpg/Files/images/foto3/Fy6YwO0sO44.jpg/Files/images/foto3/-ooYNSh4Adw.jpg/Files/images/foto3/RPGLsw6lg8A.jpg

Святкування «Дня іменинника»

27 жовтня 2016 року у 6 – Б класі гімназії пройшло святкування Дня іменинника. Поздоровлення приймали гімназисти, що народилися влітку та восени. Іменинниківпривітали, а потім всі разом частувались за святковим столом.

Бажаємо іменинникам міцного здоров'я, успіхів у навчанні

та здійснення всіх мрій!

/Files/images/foto/IMG_20161027_081904.jpg /Files/images/foto/IMG_20161027_081923.jpg /Files/images/foto/IMG_20161027_082013.jpg /Files/images/foto/IMG_20161027_082320.jpg /Files/images/foto/IMG_20161027_084859.jpg /Files/images/foto/IMG_20161027_084951.jpg

Класний керівник 6 – Б класу Олена Олексіївна Борисова.

Київ

Кожне місто нашої країни дивовижне по-своєму. Проте мені завжди хочеться вирізнити саме нашу столицю – Київ. Я завжди мріяла відвідати це чудове місто. І ось, нарешті, моя мрія здійснилась завдяки моїй рідній школі.

У цьому році я пишу наукову роботу по математиці. Для високої підготовки до написання роботи учням 9-10 класів запропонували поїздку до Києва, де викладачі Малої академії наук безкоштовно прочитають лекції. Звичайно, ми, не роздумуючи, погодилися. Я ні на секунду не пожалкував про своє рішення.

Наша група складалась із 6 учнів і двох вчителів. Жили ми в хостелі. Насправді, очікування і реальність були різними. Умови були більш ніж задовільні, всі були в захваті. В цьому ж помешканні ми й навчалися в спеціально обладнаних аудиторіях. Ми доволі багато часу проводили на лекціях, але й для дозвілля залишився час. Хоч його було досить мало, проте ми провили його з задоволенням. Ми придумували багато цікавих ігор і розваг, навіть поділилися на команди, малювали плакати, які потім презентували перед іншими учнями і викладачами.

Ми познайомилися з учнями з різних шкіл України, добре провели час, з багатьма спілкуємося і зараз. Побували на майдані Незалежності, Хрещатику, стадіоні, на Подолі, в Пущі-Водиці. Обійшли майже півміста за весь день. Нам дуже сподобалося!

Насправді, Київ досить дивовижне місто, в ньому панує своє життя… Я гадаю, що жити в великому місті- це мрія кожної людини.

/Files/images/foto/B612-2016-11-02-08-54-48.jpg /Files/images/foto/B612-2016-11-03-21-40-30.jpg /Files/images/foto/B612-2016-11-04-15-26-41.jpg /Files/images/foto/BGTCUb_H6fs.jpg /Files/images/foto/D8kgGws5w20.jpg

Активісти Пологівської гімназії «Основа» під час осінніх канікул не гаяли часу. Разом з вчителями розробили проект «Граніт науки» та представили його на круглому столі у рамках всеукраїнського проекту «INVOLVING YOUTH IN MUNICIPAL PLANNING”.

Захід відбувся 03 листопада в стінах Запорізького національного університету. Свої проекти презентували як студенти, так і школярі. Завдяки цій події, нам вдалося поспілкуватись із керівниками відомих громадських організацій Запоріжжя, таких як: «Запорізький вектор», «Спас», громадська рада при виконкомі Запорізької міської ради, «Angels»; випускниками американської освітньої програми та іншими видатними особистостями.

Презентували наш проект учні 11-Б класу Фольц Анастасія та Мороко Микола, які брали безпосередню участь у його розробці. Суть проекту полягає у розбудові та озелененні пришкільної території. Учасники круглого столу надали нам безцінні поради для реалізації нашої ідеї та найголовніше – мотивацію.


Галерея "граніт науки"


У суботу , 24 вересня , «Пологівські вісті» провели невеличкий еко-квест у зоні відпочинку «Бублик» «Пологи вмиваються», щоб показати власним прикладом, що потрібно дбати про чистоту довкілля.

У цьому заході взяли участь десятикласники з різних шкіл: ЗОШ №2, ЗОШ №4, Колегіум №1 та, звичайно ж, гімназія «Основа».

Усіх учасників було поділено на дві команди : «Зайці» а «Їжаки». Команди отримали маршрутні листи, де були вказані станції еко-квесту, на які їм потрібно прибути і виконати певні завдання на швидкість. Яка команда швидше впорається, та отримає еко-смайлик. У кого збереться більше смайликів, той переміг.

Тож учасникам змагань на перших еко-станціях довелося розгадувати кросворд, по черзі стрибати через скакалку і на кожному оберті називають рослину, розгадувати ребуси. На еко-станції під назвою «Натисни на сміття» учасники змагань охоче давили пластикові пляшки та вкидали їх до сміттєвого пакета своєї команди, демонструючи тим самим, що вживані пластикові пляшки – це сміття і їх не можна використовувати вдруге. Також юні біологи малювали пейзажі, відгадували назви рослин, птахів, тварин

У результаті перемогла команда «Їжаків». На згадку про це чудове змагання дітям подарували глиняних коників та солодощі. Після еко-квесту усі бажаючі дружно залишились прибирати територію відпочинку.
У цей день на «Бублику» панував справжній командний дух та неймовірна чистота.

/Files/images/foto/12.jpg /Files/images/foto/13.jpg /Files/images/foto/14.jpg /Files/images/foto/15.jpg /Files/images/foto/16.jpg


У суботу, 24 вересня, в зоні відпочинку «Бублик» працівники редакції газети «Пологівські вісті» зібрали пологівців для того, щоб провести цікавий екологічний захід та подбати про чистоту довкілля.

Вчителі та учні гімназії не залишилися осторонь цієї акції, адже ніхто крім нас не наведе порядок, не прибере сміття. Краса і затишок нашого міста, його вулиць, парків, дворів – це наша з вами загальна справа.

Нас підтримали батьки учнів 5 – А класу, які на чолі з класним керівником, Маслюк Вікторією Іванівною, прибирали сміття в зоні відпочинку.

Перед прибиранням діти малювали зону відпочинку, якою вона стане в майбутньому.

Усі маленькі художники, які малювали майбутнє «Бублика», отримали солодкі подарунки та необхідне для малювання.

А потім почалося велике прибирання. Того дня було зібрано більше 20 мішків сміття, гілки дерев.

Дещо втомлені, але задоволені результатам своєї праці, повертались ми додому. Для того щоб в рідному місті було затишно і комфортно потрібно зовсім небагато – не смітити там, де чисто, і позбирати сміття там, де ще не прибрано.

/Files/images/foto/Фото Бублик 1.jpg /Files/images/foto/Фото Бублик 2.jpg /Files/images/foto/Фото Бублик 4.jpg /Files/images/foto/Фото Бублик 6.jpg/Files/images/foto/Фото Бублик з адміністрацією.jpg /Files/images/foto/Фото Бублик.jpg

Борисова Олена Олексіївна

5-а в онлайні


Конкурсні роботи гімназистів

І -й етап - фото-конкурс "Історія мого міста в фотографіях"

/Files/images/fedorova/Рисунок1.jpg І місце
/Files/images/fedorova/Рисунок2.jpg
/Files/images/fedorova/Рисунок3.jpg
/Files/images/fedorova/Устінцева.jpg ІІІ місце
/Files/images/fedorova/Учениця 6-б класу Михайличенко Марія.jpg
/Files/images/fedorova/Учениця 6-бкласу Михайлеченко Марія 2.jpg
/Files/images/fedorova/Учениця 6-бкласу Михайлеченко Марія 3.jpg
/Files/images/fedorova/Учениця 6-бкласу Михайлеченко Марія 4.jpg ІІ місце
/Files/images/fedorova/Учениця 6-бкласу Михайлеченко Марія.jpg
/Files/images/fedorova/Шкабарня.JPG ІІІ місце

Будь-яка родина має свої традиції. От і ми подумали і вирішили: на день захисту дітей піти в похід . Зібралися тата й мами, братики й сестрички ,звичайно, – ми і вирушили до парку

залізничників. Батут аж здригався від нашого вміння високо стрибати, м’яч не встигав перепочивати, валанчики літали у повітрі, а перехожі дивувалися, звідки взялася така весела, галаснива і дружня компанія. День швидко минув, і ми,щасливі, ситі і, звичайно, втомлені повернулися додому. Чекаємо початку літа, адже обов`язково, вже втретє підемо у похід усим класом

/Files/images/foto/222.jpg /Files/images/foto/DSCN1941.JPG


Учні 6-Б класу з 11.02 по 25.02 грали у гру «Мій таємний друг». Суть гри полягає у тому, що кожен учень 6-Б класу протягом двох тижнів повинен робити якомусь "щасливчику" різноманітні приємності. Як знати хто і кому повинен догоджати? Все просто: на попередньому занятті соціальний педагог запропонувала дітям вибрати маленький таємний папірець, на якому вказано ім’я людини. Нікому його не можна показувати! Тож, головна мета наступних двох тижнів: якнайбільше ощасливити свого друга, але так, щоб він не здогадався хто робить йому усі сюрпризи.

А 25 лютого в класі пройшла виховна година на тему: «Скажи мені, хто твій друг…»

Ця тема не залишила нікого байдужим, бо дружба відіграє дуже важливу роль у нашому житті. Друзі потрібні завжди: і у дитинстві, і в юності, у молоді роки, зрілі і у похилому віці. Людина не може бути самотньою.

На виховній годині діти спілкувалися, розповідали вірші, обговорювали приказки та прислів’я про дружбу, дарували один одному компліменти.

Галіузов Іван розповів казку: «В одного чоловіка було п’ятеро синів. З кожним роком виростали діти, мужніли, набирались сил, і з кожним роком старів батько, сили залишали його. І ось настав час, коли перед ним відкрилися двері вічності. Перш, ніж відійти на вічний спочинок, батько покликав своїх синів-красенів на останню розмову. Кожному з синів він дав по гілці у руки і наказав зламати їх. Сини виконали батькову волю. Тоді батько зібрав гілочки докупи, зв’язав їх і знову наказав зламати пучок. Але сини, хоч як не старались, проте не змогли цього зробити. Тоді батько сказав: “Ось так у житті. Кожного з вас окремо легко скривдити, образити, навіть знищити. Але якщо ви будете разом, в гурті, то ніякі вороги вас не здолають, і всі негаразди ви легко подолаєте.»/Files/images/foto/P2240020.JPG

Шейкін Дмитро читав гумореску «Фальшиві друзі»:

«Двоє друзів тихо йшли

Полем попід гаєм.

Раптом дивляться: ведмідь

З яру вибігає.

Перший вигукнув: “Біда!

Буде нам рахуба!”

Кинув друга і притьом

Вискочив на дуба.

Другий скрикнув і упав

На краю дороги,

З переляку задубів

І відкинув ноги.

До лежачого ведмідь

Підійшов поволі.

Довго нюхав, потім чхнув

Та й побрів по полю.

Зліз із дуба, той, що втік.

- Ти живий? – питає, -

Ну й великий же ведмідь!

Більших не буває.

Як же він тебе не з’їв?

Мабуть, не голодний.

- Ні, друзяко, видно, він –

Добрий, благородний.

Ти повіриш, розмовлять

Вміє по-людському.

Він обнюхував мене

Й говорив при тому:

Ти дружи з людьми та знай:

Совісті не має

Той, хто в горі та біді

Друга покидає “.

Байку вигадав Езоп,

Цим себе прославив.

А мораль, - ведмідь сказав ...

Крапку я поставив.»/Files/images/foto/P2240011.JPG

Шептій Олександра продекламувала вірш своїй дорогій подрузі:

«Для мене ти – хтось більше, ніж подруга,

А, може, ми й не дружимо зовсім,

Буває важко відшукати друга,

А важче того, хто б не осудив.

Буває важко жити і страждати

Без розуміння, сонця і тепла.

Я ладна всі скарби землі віддати,

Щоб ти лише в житті моїм була.

Я душу за мідяк боюсь продати,

Бо все кругом немов кошмарний сон.

Ми будемо з тобою вдвох ридати,

Сміятися і плакати разом.

Ми просто душі з’єднані навіки,

Попереду ще довгий-довгий путь.


Як стомишся, стули свої повіки,

Але мене, будь-ласка, не забудь.»/Files/images/foto/P2240022.JPG

/Files/images/foto/P2240023.JPG На виховній годині була присутня Хвостік Тетяна Анатоліївна,соціальний педагог гімназії «Основа», яка зачитала поради психолога:

1.Не панікуй, не наголошуй, що дружби не існує, не роби висновків про те, що світ жорстокий і несправедливий.

2. Навіть не думай про помсту. Проаналізуй свої помилки, можливо, ти бездумно потрапляєш під чужий вплив, забувши про себе.

3. Не бійся залишитись сам, цей стан нетривалий.

4. Назавжди забудь про ідеалізацію людей.

5. Не обговорюй своїх колишніх друзів – цим ти зарекомендуєш себе базікою.

/Files/images/foto/P2240027.JPG Діти зробили висновки: «Дружба – це моральне збагачення людини. Вона випробовується у біді та небезпеці. Друг, якщо це справжня дружба, стає частинкою тебе самого. Бути вірним у дружбі – означає ділити з ним не тільки радість, але й горе. У дружбі людина пізнає свій внутрішній світ та світ інших. У дружбі виховуються почуття відповідальності. Дружба – це стосунки, які засновані на допомозі, спільності інтересів, смаків, поглядів. Дружба – немов мотузка. Якщо її порвеш, то скільки не в’яжи, все одно залишиться вузол.»

А завершенням виховної години стали результати гри «Мій таємний друг». Діти відкрили свої таємниці та розказали про таємних друзів. Подякували один одному за гарні вчинки, подарунки, компліменти і увагу, допомогу в складних ситуаціях. Виявляється дружити просто приємно та важливо!/Files/images/foto/P2240031.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ПОЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ОСНОВА» ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Запорізька область, м. Пологи, вул. Щаслива, 83/МТС,2

Тел.:(06165) 50006, 23815

e-mail: pologyschool3@gmail.com

Дата останньої зміни 01 Березня 2021

Цей сайт безкоштовний!