Ось і добігає кінця рік англійської мови в Україні. Учні Пологівської гімназії «Основа» приймали активну участь у всіх запланованих заходах.

Згідно наказу МОН України гімназія завершила рік англійської мови, прийнявши участь у Всеукраїнському тижні англійської мови, присвяченому видатному англійському поету і драматургу Вільяму Шекспіру. В заходах прийняли участь учні 1-11-х класів.

У Ресурсному центрі іноземних мов бібліотекарем Самарою Т.В. та вчителем Цукан О.М. була підготовлена виставка книг англійських письменників "Цікавий світ англійської літератури", «Шекспір – невичерпний, як море».

У 1-х, 2-х класах на уроках англійської мови вчителі Цукан О.М., Радомська Т.О., Пода Н.І. та Хвостік Т.А. провели уроки – знайомства з видатним англійським письменником Уільямом Шекспіром та його творчістю. Організовано такі заходи: перегляд мультиплікацій “William Shakespeare”, “Romeo and Juliet”; виставку дитячих робіт «Мої враження від знайомства з відомим англійцем»; проведено міні-вікторину «Що я знаю про Шекспіра».

Пода Н.І., Пташинська О.В. та Турубар А.О. підготували і провели у 4-А та –Б класах захід під назвою «Феєрія мандрів». Учні познайомилися з життєвим та творчим шляхом великого драматурга, а продемонстрована презентація, як підсумок заходу, повернула дітей у дитячі та юнацькі роки Шекспіра.

Учні 5-х – 6-х класів (вч. Турубар А.О., Цукан О.М.) здійснили відео-подорож в дитинство великого поета та виконали завдання онлайн.

Учні 6-х, 7-х та 11-х класів підготували стіннівки, присвячені життю та творчості В.Шекспіра.

Учні 8-Б класу на чолі з вчителем Подою Н.І. підготували та презентували проект «Творчість Вільяма Шекспіра».

Учні 10 класу (вч. Пташинська О.В., Радомська Т.О.) прийняли участь у веб-квесті онлайн «Шекспір: відомий і невідомий».

Учні 11-А класу (вч. Пташинська О.В., Радомська Т.О.) дізналися нові факти про життя та творчість В.Шекспіра на уроці – подорожі до батьківщини поета. Учні переглянули фільм про видатного драматурга, спробували свої сили у вікторині, продемонстрували знання цитат з творів драматурга.

Галерея "2016анг."

Учні гімназії відкрили для себе нового Шекспіра.

У рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні, з 12 по 18 грудня в Пологівській гімназії «Основа»планується проведення «Тижня англійської мови».

Захід присвячено офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямовано на популяризацію вивчення англійської мови та пам'яті видатного поета та драматурга В. Шекспіра. Кожного року предметний тиждень показує,що інтерес до вивчення англійської мови учнями нашої гімназії не знижується. Всі класи із задоволенням беруть участь у заходах. Предметний тиждень має велике загальноосвітнє,виховне та розвиваюче значення. Він не тільки поглиблює й розширює культурологічний кругозір школярів, але й сприяє розвитку їх творчої активності,естетичних смаків і, як наслідок ,підвищує мотивацію до вивчення мови і культури іншої країни.

План тижня англійської мови, присвяченого пам’яті Вільяма Шекспіра

Понеділок 12.12.2016 Випуск стіннівок присвячених життю та творчості В. Шекспіра Вчителі англійської мови
Мультиплікаційна подорож до дивовижного світу Шекспіра 1-Б кл, Пода Н.І., Хвостік Т.А.
Вівторок 13.12.2016 Виставка книг англійських письменників "Цікавий світ англійської літератури", «Шекспір – невичерпний, як море» Бібліотекар, вчителі англійської мови
Урок - подорож сторінками життя великого поета, драматурга. (із використанням мультимедійних засобів) 11 клас, Радомська Т.О., Пташинська О.В.
Бібліографічна хвилинка "Shakespeare for Kids". 2-Б клас, Цукан О.М., Хвостік Т.А.
Середа 14.12.16 – Всеукраїнський день англійської мови «Феєрія мандрів». Перегляд англомовних фільмів про В. Шекспіра 4-А кл. Пода Н.І., Пташинська О.В.
Знайомство з творчістю В. Шекспіра на прикладі трагедії «Ромео і Джульєтта». 5-А кл. Цукан О.М., Турубар А.О.
Бібліографічна хвилинка "Shakespeare for Kids". 2-А клас, Хвостік Т.А., Радомська Т.О.
Відео-подорож в дитинство великого поета. (Завдання онлайн) 6-А кл. Цукан О.М., Турубар А.О.
Четвер 15.12.16 Перегляд презентації «Батьківщина великого Шекспіра» 4-Б кл. Пода Н.І., Турубар А.О.
П’ятниця 16.12.16 «Творчість В. Шекспіра». Перегляд презентацій. 8-Б кл. Пода Н.І.
Веб-квест онлайн «Шекспір: відомий і невідомий». 10-А кл. Радомська Т.О., Пташинська О.В.
Веб-квест онлайн «Шекспір: відомий і невідомий 11-А кл. Радомська Т.О., Пташинська О.В

Мультиплікації «Знайомство з англійською».

У 2016-2017 навчальному році в Пологівській гімназії «Основа» відкрито два перших класи з поглибленим вивченням англійської мови. З метою підвищення інтересу у першокласників до іноземної мови вчителі англійської Хвостік Т. А. та Пода Н. І. влаштували тиждень англійської мультиплікації «Знайомство з англійською». Мультфільми підібрані таким чином, щоб діти отримали позитивні враження та перші уявлення про мову, певні фонетичні особливості та культуру Великобританії.


Галерея "мультфільм англ."


Ресурсний центр

У квітні відбувся семінар-практикум у Районному ресурсному центрі іноземних мов. Заняття на тему «Навчання аудіювання учнів молодших класів» проводила вчитель Пологівської гімназії «Основа» Пташинська О.В. Вчителі прослухали корисну інформацію про особливості навчання аудіюванню, подивилися фільм англійською мовою та виконали практичне завдання за прослуханим текстом. Отримані матеріали вчителі зможуть використовувати у своїй роботі.

/Files/images/foto/P1050389.JPG


Учні нашої гімназії вибороли перші місця у районному фестивалі «Лінгвісти-віртуози».


Після шкільного етапу фестивалю захищати честь гімназії на районному рівні відправились

4 учениці.

Якименко Христина (10-А кл.) прочитали вірш Л.Костенко «Страшні слова, коли вони мовчать».

/Files/images/foto/sT9VNmkOk_M.jpg

Діденко Марія та Товстоног Вікторія (9-А кл.) співали пісні Adele “Love Song” та “Hardkiss” “Stones”.

/Files/images/foto/i5mnN0r4uUI.jpg

/Files/images/foto/nGTFSji8NNo.jpg

Приходько Аліса (7-А кл.), наймолодша учасниця нашої команди, вкотре посіла І місце з піснею “It’s My Life” Bon Jovi.

/Files/images/foto/obpqAjuZ5Xc.jpg

Вітаємо з перемогою і бажаємо успіхів!

Звіт про проведення тижня англійської мови

Вивчення англійської мови є пріоритетним напрямком роботи Пологівської гімназії «Основа», адже англійська мова зараз — найголовніша і найпоширеніша мова у світі. Її вивчення – процес складний, але багатогранний і цікавий. Саме під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями, звичаями та культурою інших народів.

Керуючись Указом Президента України від 16 листопада 2015 року №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», з метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у гімназії з 29 лютого по 4 березня було проведено «Тиждень англійської мови».

Тиждень розпочався з ознайомлення учнів школи із планом проведення та завданнями тижня.

Учні першого класу запросили вчителів та батьків на «Свято ABC».

Першокласники в ігровій формі демонстрували знання, здобуті на уроках англійської мови. Дітлахи з задоволенням декламували вірші, співали пісні англійською, розгадували загадки, виконували різноманітні завдання. Свято пройшло цікаво і емоційно.

За активну роботу та гарне засвоєння англійської абетки учні отримали дипломи «You know the ABC».

Учні 7-А класу підготували і презентували проекти за темою «Традиції та звичаї країн, мову яких вивчаємо». Як результат, учнями були підготовлені такі презентації «Знайомтесь - Уельс», «День Святого Патрика», «Музеї Північної Ірландії» та багато інших. Кращі з робіт будуть представлені на конкурсі рефератів, який буде проводитися в квітні.

Вчитель Турубар А.О. провела відкритий урок у 2-А класі на тему “Present Simple”, на якому учні вправно виконали граматичні завдання.

Цікавий проект створили учні 5-А классу. Вони проявили неабиякі творчі здібності, оформлюючи свою власну кулінарну книгу. Діти та гості мали змогу не лише ознайомитись з рецептами, а і скуштувати смачні страви.

Учні 9-А та 10-А класів продемонстрували знання англійської мови на конкурсі «Мовний ярмарок». У кожній команді було по сім учасників. Захід проводився у вигляді зупинок по таким станціям:

1. «Holidays» - Свята

2. «Hand made» - СвоЇми руками

3. «Tongue-twisters» - Скоромовки

4. «Exchange» - Обмін валют

5. «At the restaurant» - У ресторані.

Команди мали своє домашнє завдання: придумати назву та девіз команди англійською мовою та вичитати скоромовки. Пильнувало за гравцями найчесніше журі : психологи Маслюк Вікторія Іванівна та Хвостик Тетяна Вікторівна.

Перемогу здобула команда команда 10-А класу. Команди були нагороджені золотим та срібним дипломами.

Учні 10-А класу здійснили віртуальну подорож до Лондона, побували у Національній Галереї і дізналися про мистецький світ Європи XIII - початку XX. Розділившись на дві групи, ми зібрали цікаву інформацію і підготували презентації. Перша група досліджувала сектори галереї і унікальні мистецькі полотна, що знаходяться в них , а друга група вивчала видатних митців. Кожен з нас відкрив для себе багато нового, а також дізналися, що Національна галерея для англійців - це не тільки музей, в якому експонуються шедеври, але і науковий центр, де їх вивчають і реставрують. В даний час там зберігається близько 2З00 творів живопису різних епох і країн. Після завершення будівництва крила Сейнсбері загальна площа Галереї склала 46 З96 квадратних метрів, що дорівнює приблизно шести футбольним полям. Англійці стверджують, що в її будівлі могло б розміститися 2000 лондонських двоповерхових автобусів.

Тож, вивчайте англійську і пізнавайте нове і цікаве.


Галерея "звіт"


Нестандартний урок англійської мови«Феєрія валентинок».

Напередоднінайромантичнішогосвятароку-дняСвятогоВалентинавПологівськійгімназії "ОСНОВА", за ініціативи вчителів Турубар А.О. та Цукан О.М.в 4-А класі був проведений нестандартний урок англійської мови«Феєрія валентинок».Учнямпропонувалося саморуч зробитивалентинкута написати креативне побажання англійською мовою.Дітлахипорадуваличудовими,оригінальними та різноманітнимироботами.Простоочейне відірвативідвалентинок,якізроблені своїмируками!По закінченню уроку була організованавиставка дитячих робіт.Всівонидійснозробленізвеличезнимпочуттямлюбові!Причому кожна валентинка була не схожа ні на яку іншу.

Галерея "Рік англійської мови (валентинка)"

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ПОЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ОСНОВА» ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Запорізька область, м. Пологи, вул. Щаслива, 83/МТС,2

Тел.:(06165) 50006, 23815

e-mail: pologyschool3@gmail.com

Дата останньої зміни 01 Березня 2021

Цей сайт безкоштовний!